4FIS logo
15/03
2022

KPMG & 4FIS: Cloudové technologie a jejich využití v businessu

Náročnost ★ ☆ ☆ ☆ ☆

Pojďte s KPMG objevit Cloudové technologie a možnosti pokroku, které nabízejí. S využitím cloudových SaaS služeb je možné rychle a levně dosáhnout cílů, které se ještě před nedávnem zdály příliš složité a finančně náročné.

 

S Martinem Konířem, senior manažerem našeho vývojového týmu Digi App Development, si prakticky ukážeme například nové možnosti rozpoznávání dokumentů a třídění textu, převod řeči na text nebo tvorbu jednoduchých workflow.

 

Samozřejmě nebude chybět občerstvení a networking, kde se budete moci Martina a jeho kolegů zeptat na vše, co vás zajímá.

Akce je určena především pro studenty a čerstvé absolventy IT oborů.

Akce se koná v budově KPMG.

Místo události KPMG | Pobřežní 648, 186 00 Praha 8-Karlín.
Registrace od 03/03/2022 22:00
Datum a čas 15/03/2022 18:30

Přednášejicí

Martin Koníř

Senior Manager, KPMG Czech Republic

Senior manažer vývojového týmu Digi App Development v KPMG.

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.

KPMG je celosvětová síť poradenských společností poskytujících služby v oblasti auditu, daní a poradenství. Služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva poskytuje stovkám firem z celé řady odvětví, zejména však z finančního, energetického a nemovitostního trhu. V České republice zaměstnáváme přes 1 000 odborníků a tím se řadíme mezi největší poskytovatele poradenských služeb v zemi. Svým klientům pomáháme zmírňovat rizika a uchopit obchodní příležitosti nejen u nás, ale také v zahraničí.

Fotogalerie

Přinášíme Vám fotografie z události, které také naleznete na našem Flickru.