4FIS logo

Stát se členem

4FIS není jenom spolek lidí co se rozvíjí sami sebe i lidí okolo. Je to organizace, která si pomáhá a sdílí nadšení i s ostatními. Nebojí si stát za svým názorem, ale nechce urazit. Je to spolek, který ti přiroste u srdíčka, pokud tomu dáš alespoň trochu šanci.

Nejsme firma, ale ve velkém počtu máme určitou hierarchii, která ji připomíná. Nejsme dokonalí, ale stále se o to snažíme. O své členy pečujeme a snažíme se je vždy podpořit a dát jim šanci se rozvíjet.

A ty nám k tomu můžeš dopomoci. Přidej se k nám a uvidíš, že to za to stojí!
PS: Neboj se nám poslat přihlášku, i kdyby sis nevybral z žádných pozic níže. Ozveme se ti.

Zkušenosti do CV

Studentský spolek může znít jako zájmová činnost, ale věř nám, že to je i skvělá zkušenost. Můžeš si velmi rychle vyzkoušet spoustu pozic a získat mnoho zkušeností od řadového člena, až po vedení celého spolku. 
U pohovorů ti to poté může pomoci zaujmout zaměstnavatele.

Benefity

4FIS nabízí svým členům řadu výhod. Jeho členi jsou fakultou oslovování na výpomoc. Můžeš se dostat na školní akce zdarma. Využívat spolkový coworking nebo si třeba dáš jen pizzu na schůzce. Každý rok jezdíme na seznamováky společné teambuildingy, výjezdní zasedání. Nabízíme prostě našim členům i něco navíc.

Informace z první ruky

Pokud nemáš rád, když se dozvídáš novinky jako poslední a chceš být přímo u zdroje, členství ve 4FIS je to pravé pro tebe. Budeš hned vědět o novinkách ve škole, přednáškách a akcích, které pořádáme spolu s partnery, takže ti už žádná neuteče.

Kontakty a feedback

Za těch několik let jsme si ve spolku dokázali vybudovat síť skvělých kontaktů na firmy z praxe, ale i na lidi u nás ve škole. Díky úzké spolupráci s vedením fakulty a celé univerzity tak můžeš poskytnout cennou zpětnou vazbu a posunout vše o kus dál.

Parta lidí, která je tu pro tebe

Ve 4FISu děláme nejen věci, které posouvají fakultu dál, ale hlavně jsme parta kamarádů, která si během všech těch přednášek, workshopů a dalších akcí chce užít legraci. Přijď mezi nás a nebudeš litovat.

Dopad na FIS

Pokud chceš měnit prostředí okolo sebe a vidět výsledky, 4FIS je to pravé místo. Vzhledem k tomu, že FIS je naším partnerem, není problém se nad jakýmkoli nápadem pobavit a pokud bude mít přínos, ho také realizovat. Takhle například vznikly Kruhy.

Už zbývá jen jeden krok

Zaujali jsme tě? Neváhej a pošli nám přihlášku. Naše HR se ti ozve s dalšími informacemi a pozveme tě na přijímací pohovor. Těšíme se na tebe!