4FIS logo
11/10
2022

KPMG & 4FIS: Od boje s podvody k transformaci – jak na analýzu a využití dat?

Náročnost ★ ☆ ☆ ☆ ☆
Kapacita 40 účastníků

Od boje s podvody k transformaci – jak na analýzu a využití dat?

 

Představte si, že hledáte pomyslnou jehlu v kupce sena. Jeden dokument, který může sloužit jako digitální důkaz, ve stovkách zajištěných gigabitů. Podezřelou transakci v účetních datech či trend, který podpoří vaši navrhovanou hypotézu.  Jak data nejlépe interpretovat? Jaká jsou omezení a problémy? Přijďte na přednášku, kde se dozvíte, jak u nás v KPMG běžně probíhá analýza strukturovaných a nestrukturovaných dat.

Náš tým vám představí příklady projektů, kde jsme datovou analýzu využili (ať už k odhalení podvodů nebo jako podklad pro transformaci podnikových procesů). Dostaneme se i k procesní optimalizaci, kde pomáháme klientům řešit jejich problémy a navrhovat systémová opatření, která často spějí k automatizaci a digitalizaci.

 

Samozřejmě nebude chybět občerstvení a networking, kde se budete moci zeptat na vše, co vás zajímá.

Místo události KPMG | Pobřežní 648, 186 00 Praha 8-Karlín.
Registrace od 29/09/2022 17:00
Datum a čas 11/10/2022 17:30

Přednášejicí

Tomáš Procházka

Manager, Risk Consulting

Tomáš Procházka působí v týmu Forensic, který se podílí na investigativních vyšetřováních a identifikaci slabých míst firem, vyhodnocení jejich dopadů na chod podniku a přípravě opatření k jejich odstranění.

Hana Schwarzová

Consultant

Jiří Marvan

Senior Consultant

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.

KPMG je celosvětová síť poradenských společností poskytujících služby v oblasti auditu, daní a poradenství. Služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva poskytuje stovkám firem z celé řady odvětví, zejména však z finančního, energetického a nemovitostního trhu. V České republice zaměstnáváme přes 1 000 odborníků a tím se řadíme mezi největší poskytovatele poradenských služeb v zemi. Svým klientům pomáháme zmírňovat rizika a uchopit obchodní příležitosti nejen u nás, ale také v zahraničí.

Fotogalerie

Přinášíme Vám fotografie z události, které také naleznete na našem Flickru.