4FIS logo
07/12
2021

4FIS & Accenture: Consulting a práce s daty

Náročnost ★ ☆ ☆ ☆ ☆
Kapacita 45 účastníků

Přednáška vás provede životním cyklem práce s daty v rámci konzultančních projektů. Od otázky jak si správně říct o data, kde je najít přes jejich zpracování až po jejich finální prezentaci. Spíše než na teorii se zaměříme na praktické aspekty práce s daty včetně hlavních faktorů úspěchu, na co si dát na projektech pozor a jaké schopnosti/znalosti by si student přemýšlející o kariérní dráze konzultanta měl osvojit.


Na přednášce se postupně dostanete přes následující témata:
– Formulace datového požadavku
– Kontrola datové kvality a očištění dat
– Zpracování dat
– Prezentace, vizualizace a interpretace dat

Místo události MS Teams
Registrace Bude upřesněno
Datum a čas 07/12/2021 18:00

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.

Accenture je globální společnost poskytující profesionální služby s předními schopnostmi v oblasti digitálních technologií, cloudu a zabezpečení. Spojením bezkonkurenčních zkušeností a specializovaných dovedností ve více než 40 odvětvích nabízíme strategické a konzultační, interaktivní, technologické a provozní služby – to vše díky největší světové síti center pokročilých technologií a inteligentních operací.