4FIS logo
22/10
2023

4FIS: Turnaj v badmintonu

🏸 Připravte se na badmintonový závod, který rozechvěje síť! Spolek 4FIS vás zve na badmintonový turnaj, kde můžete ukázat svou rychlost, sílu a dovednosti na kurtu.

Přijďte si zahrát badminton a soutěžit s ostatními studenty. Bude to den plný sportovního nadšení, nových přátelství a zábavy.

Co vás čeká:

🏸 Badmintonová soutěž: Zahrajte si proti dalším týmům v napínavém badmintonovém turnaji. Postavte se svým soupeřům na kurtu a bojujte o vítězství.

🤝 Sportovní komunita: Propojte se s lidmi, kteří sdílejí vaši vášeň pro badminton a sport. Příležitost potkat nové přátele s podobnými zájmy.

📆 Datum: 22.10.203

Čas: (bude upřesněno)

📍Místo: (bude upřesněno)

🔗 Registrace: (bude upřesněno)

Přijďte si zahrát badminton, potkat nové sportovní nadšence a užít si den plný soutěže a radosti. Sledujte nás na sociálních sítích pro více informací a připojte se k nám na tomto badmintonovém turnaji! 🤩Registrace Bude upřesněno
Datum a čas 22/10/2023 Čas bude upřesněn

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.