4FIS logo
14/05
2023

4FIS: Treasure hunt

Cesta tam a nikdy zpátky – jednorožčí treasure hunt je tu!

Chystá se neuvěřitelná jednorožčí party!🦄🦄 Tento tajný event je zcela ojedinělý zážitek, plný štěstí, magie a zábavy. Vezmi kamarády a podle indicií se vydej hledat skrytou jednorožčí party v Praze.

📍Setkej se s námi na Náměstí Winstona Churchilla v neděli 14.5. od 18 hodin. Tam se poznáme s ostatními jednorožci, kteří hledají cestu za svým štěstím. Abychom se všichni cítili jako součást jedné velké jednorožčí rodiny, je třeba dodržet dresscode – růžovou barvu. Takže nezapomeňte na své růžové outfity a připravte se na nezapomenutelnou zábavu plnou záhad a tajemství a hlavně třpytek!✨

Účastnit se můžeš v teamu, množství osob na team není určen, avšak zapiš všechny členy do registrace, s neregistrovanými jednorožcemi se nebude počítat. Pokud jsi jednorožec samotář a hledáš kamarády, neváhej se ozvat, vytvoříme ti dream team.

Na cestě potkáš kolem osmi indicií z toho dva kvalitní bary. Nikdo tě však nenutí pít lektvary. Jak si večer zařídíš, je jenom na tobě. Pokud zvládneš vyluštit všechny indicie na cestě, nalezneš skryté jednorožčí doupě. Tak na co čekáš?

Pro jakékoliv organizační dotazy neváhej kontaktovat Šárku Večerníkovou. 👀

Místo události Nám. Winstona Churchilla (před VŠE)
Registrace od 03/05/2023 13:15
Datum a čas 14/05/2023 18:00

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.