4FIS logo
26/11
2023

4FIS: Ping Pong

🏓 Připravte se na zábavný a soutěživý pingpongový zážitek! 4FIS sporty vás s nadšením zvou na turnaj v Ping Pongu.

Přijďte si zahrát Ping Pong, ukázat své dovednosti na stole a užít si skvělou atmosféru plnou sportovního ducha a soutěžení.

Co vás čeká:

🏓 Pingpongové zápasy: Soutěžte proti ostatním hráčům a zkuste se dostat až na vrchol turnajového žebříčku. Kdo bude mít nejpřesnější smeč?

🤝 Sportovní komunita: Seznamte se s lidmi, kteří sdílejí váš zápal pro Ping Pong, a zažijte společně adrenalinové zápasy a sportovní nadšení.

👫 Složení týmu: dvojice

🏓 Vybavení: Máme 8 pálek jakožto spolek k zapůjčení zdarma + míčky také zdarma. Pokud si někdo nepřinese vlastní pálku a nezbude na něj nějaká od spolku, může si ji zapůjčit na místě za 20 Kč + 200 Kč vratná záloha

Přijďte si zahrát Ping Pong, podpořit svůj tým a strávit skvělý den se sportovními nadšenci. Sledujte nás na sociálních sítích pro více informací a připojte se k nám na tomto turnaji v Ping Pongu! 🤩Místo události Sportovní areál HAMR-Záběhlice, K vodě, Záběhlice, Praha 10
Registrace od 16/11/2023 20:00
Datum a čas 26/11/2023 13:30

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.