4FIS logo
15/10
2023

4FIS: Bouldering

🧗‍♂️ Překonejte výšky a objevte nové výzvy na našem Boulderingovém zážitku! Spolek 4FIS vás zve na adrenalinovou akci plnou lezení, přátel a skvělého sportovního zážitku.

Přijďte s námi lezt na boulderingové stěny, zlepšete své dovednosti a zároveň se přijďte pobavit s ostatními studenty, kteří sdílí stejnou vášeň pro adrenalin a sport.

Co vás čeká:

🧗‍♀️ Boulderingová výzva: Postavte se výzvám boulderingových stěn a najděte cestu k vrcholu. Bez lana a jistícího systému se spoléháš jen na své ruce, nohy a odhodlání.

🤝 Společná zábava: Nejde jen o lezení – bude to také příležitost potkat se s novými lidmi, sdílet zážitky a navzájem se povzbuzovat.

Zůčastněte se nového sportovního zážitku plného lezení, výzev a adrenalinu. Sledujte nás na sociálních sítích pro více informací a připojte se k nám na tomto boulderingovém dobrodružství! 🤩Místo události Hudy karlín, Křižíkova 684, 186 00 Praha 8-Karlín
Registrace od 06/10/2023 20:00
Datum a čas 15/10/2023 10:00

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.