4FIS logo
30/08
2021

Seznamovák FIS 2021 – 1. turnus

Studentský spolek 4FIS a Fakultní seznamovák vás zvou na oficiální seznamovací kurz pro budoucí prváky Fakulty informatiky a statistiky VŠE pořádaný pod záštitou fakulty.
Seznamovák je skvělá příležitost jak se poznat se svými budoucími spolužáky, získat od starších studentů cenné info (nejen) o škole, zasportovat si, ale hlavně si užít hromadu zábavy. 😊

👩‍🎓 Tento turnus je určený hlavně pro studenty programů Informační média a služby, Data Analytics a Aplikovaná informatika.

Místo události Sportovní a rekreační areál VŠE v Dobronicích u Bechyně
Registrace Bude upřesněno
Datum a čas 30/08/2021 16:00

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.

Fakulta informatiky a statistiky VŠE

https://fis.vse.cz

Fakulta informatiky a statistiky v dnešní podobě vznikla při reorganizaci Vysoké školy ekonomické (jako jedna z jejích pěti fakult) v roce 1991. Sdružuje katedry a studijní obory zabývající se informačními systémy s použitím počítačů a statistickými, ekonometrickými i dalšími matematickými metodami aplikovanými ve všech oblastech hospodářského života, jakož i problematikou filozofie.

Fotogalerie

Přinášíme Vám fotografie z události, které také naleznete na našem Flickru.