4FIS logo
26/09
2023

4FIS: PubQuiz vol. 24

Kapacita týmy po 4-8

🧠 Přijďte si procvičit mozkové závity na 4FIS Pub Quizu!

Nevzdělávačky vás srdečně zvou na večer plný otázek, odpovědí a nečekaných zvratů! Připojte se k nám na Pub Quizu, kde se vaše znalosti budou rozhodně hodit, ale třeba ještě více oceníte svůj smysl pro humor a týmovou spolupráci.

Co vás čeká:

🎉 Zábavné otázky a soutěžní kategorie: Od všeobecných znalostí po nečekaná témata – naše otázky vás pobaví a přinutí přemýšlet nejen nad fakty, ale i nad tím, jak by se na ně dalo pohlížet z jiného úhlu.

🤝 Týmová spolupráce: Vytvořte tým s přáteli nebo se seznamte s novými lidmi a společně se utkejte o vítězství v zábavných a neformálních soutěžích.

 

Přijďte si užít večer plný zábavy, soutěžení a piva s 4FISem. Sledujte nás na sociálních sítích pro více informací a vstupte do světa otázek a odpovědí! 📝Místo události VŠE - Akademický klub
Registrace od 23/09/2023 20:00
Datum a čas 26/09/2023 20:00

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.