4FIS logo
22/11
2023

4FIS: Turnaj ve stolním fotbálku vol. 17

⚽ Připravte se na napínavý turnaj ve stolním fotbálku a soutěžte o titul mistra! 

Přijďte se podívat, kdo má nejlepší střeleckou přesnost, strategii a týmového ducha v této hře, která vás chytne hned od prvního zápasu.

Co vás čeká:

Fotbálek v akci: Soutěžte proti dalším týmům ve skvělé atmosféře a na základě fair play. Kdo se stane králem nebo královnou stolního fotbálku?

🏆 Ceny pro vítěze: Týmy s nejlepším výkonem budou odměněny cenami a diplomy, které potvrdí jejich zásluhy na fotbálkovém poli.

🤝 Fotbálková komunita: Seznamte se s lidmi, kteří sdílí vaší vášeň pro stolní fotbálek, a zažijte společně akční zápasy!

Přijďte si zahrát stolní fotbálek, podpořit svůj tým a strávit večer s lidmi, kteří sdílí váš zápal pro tuto hru. Sledujte nás na sociálních sítích pro více informací a připojte se k nám na tomto turnaji ve stolním fotbálku! 🤩Místo události Magneto bar
Registrace od 18/11/2023 20:00
Datum a čas 22/11/2023 20:00

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.