4FIS logo
25/10
2023

4FIS: Bingo

🎉 Zaručená zábava a napětí vás čekají na naší akci Bingo! Spolek 4FIS vás srdečně zve na večer plný šťastných čísel, výher a skvělé atmosféry.

Připojte se k nám na akci Bingo a zjistěte, zda se vaše šťastná čísla objeví na herní kartě. Slibujeme vám nejen skvělou zábavu, ale také šanci vyhrát úžasné ceny.

Co vás čeká:

🎲 Hra Bingo: Ponořte se do světa šťastných čísel a sledujte, jak se vaše herní karta plní. Soutěžte s ostatními a buďte na pozoru – třeba právě ty budeš mít plnou kartu!

🎁 Skvělé ceny: Každý Bingo může znamenat výhru! Máte možnost získat úžasné ceny, které vám udělají tenhle večer ještě sladším.

Přijďte si zahrát Bingo, užít si skvělou atmosféru a možnost vyhrát mega ceny. Sledujte nás na sociálních sítích pro více informací a připojte se k nám na této nové akci! 🍻Místo události Magneto bar
Registrace od 21/10/2023 20:00
Datum a čas 25/10/2023 20:00

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.