4FIS logo
20/09
2023

4FIS: Beerpong vol. 22

Kapacita 32 dvojic

🎉 Přijďte s námi oslavit začátek nového semestru na již tradičním turnaji v Beer Pongu! 🏓🍻

Spolek 4FIS vás srdečně zve na akci, která spojuje skvělou zábavu s přátelskou soutěží. Zapomeňte na nudné učebny a dejte svým mozkovým závitům odpočinek, který si zasloužíte. Přijďte s námi strávit večer plný smíchu, týmové spolupráce a samozřejmě osvěžujícího piva!

Co můžete očekávat:

 

🏓 Turnaj v Beer Pongu: Otestujte svou preciznost a koordinační dovednosti v našem oblíbeném Beer Pongu. Vytvořte tým se svými přáteli a změřte své síly proti dalším studentům.

🎁 Skvělé ceny: Můžete se těšit i na úžasné ceny a odměny, které na vás čekají. Stačí se jen přihlásit a ukázat, co ve vás je!

 

Nečekejte a přijďte si užít skvělý večer plný smíchu, soutěže a neformálního setkání se svými spolužáky. Akce je určena všem studentům, kteří chtějí na chvíli zapomenout na učebnice a nechat se unést atmosférou nezapomenutelného Beer Pong turnaje! 

Sledujte nás na sociálních sítích a buďte v obraze ohledně všech detailů akce. Těšíme se na vás! 🎈🎊Místo události Magneto Bar
Registrace od 16/09/2023 20:00
Datum a čas 20/09/2023 20:00

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.