4FIS logo
23/03
2022

4FIS: Akademický (pub)kvíz

Vzpomínáte si ještě na naše online akademické kvízy? Máme pro vás skvělou zprávu. Budou i prezenčně a to přímo ve škole! Nevíte o co jde?

Vedení fakulty informatiky a statistiky po nás přebralo štafetu a ujme se tak hlavní role tvůrců. Večerem vás provedou děkan Jakub Fischer a Petr Mazouch, ale i další kolegové z fakultního prostředí. Oba zmínění se však ujmou opět moderování celého večera.

 

Ujišťujeme vás, že se nemusíte bát ryze vážných témat. Vše se odehraje v prostředí které znáte a zábavnou formou – ostatně jako vždy. Také si na akci doneste vlastní jídlo a mňaminy (pití bude).

Tým (4-8 hráčů) registruje kapitán.
Pokud se váš tým nemůže zúčastnit, prosíme kontaktujte nás.
Prosíme dodržte počet registrovaných hráčů!

Místo události Akademický klub VŠE, Italská budova VŠE, 3. patro
Registrace od 19/03/2022 18:00
Datum a čas 23/03/2022 20:00

Přednášejicí

Petr Mazouch

Akademický ředitel cizojazyčných studijních programů

Akademický ředitel cizojazyčných studijních programů Fakulty informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze

Jakub Fischer

Děkan Fakulty informatiky a statistiky

Český statistik, děkan Fakulty informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze od roku 2018 (předtím – v letech 2010 až 2018 – prorektor VŠE).

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.

Fakulta informatiky a statistiky VŠE

https://fis.vse.cz

Fakulta informatiky a statistiky v dnešní podobě vznikla při reorganizaci Vysoké školy ekonomické (jako jedna z jejích pěti fakult) v roce 1991. Sdružuje katedry a studijní obory zabývající se informačními systémy s použitím počítačů a statistickými, ekonometrickými i dalšími matematickými metodami aplikovanými ve všech oblastech hospodářského života, jakož i problematikou filozofie.

Fotogalerie

Přinášíme Vám fotografie z události, které také naleznete na našem Flickru.