4FIS logo
15/11
2023

4FIS: Akademický (pub)kvíz

Přijďte si ověřit svoje vědomosti na náš Akademický Pubkvíz! 🍻

Srdečně vás zveme na večer plný (občas) záludných otázek, spoustu zábavy a zajímavých cen! Přijďte se pobavit se svými kamarády a nahnat třeba i nějaké extra body rundou panáků na baru. Na akci nebude chybět ani speciální host, kterým je děkan naší fakulty 🤩

 

Co vás čeká:

🎉 Zábavné otázky a soutěžní kategorie: Od všeobecných znalostí po nečekaná témata – naše otázky vás určitě pobaví, ale donutí vás se i pořádně zamyslet.

🤝 Týmová spolupráce: Vytvořte tým se svými kámoši nebo se seznamte s novými lidmi a společně se utkejte o zajímavé odměny.

 

Budeme se na vás moc těšit! Sledujte nás na sociálních sítích pro více informací 🙌🏼Místo události VŠE - Akademický klub
Registrace od 11/11/2023 20:00
Datum a čas 15/11/2023 20:00

Přednášejicí

Jakub Fischer

Děkan Fakulty informatiky a statistiky

Český statistik, děkan Fakulty informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze od roku 2018 (předtím – v letech 2010 až 2018 – prorektor VŠE).

Petr Mazouch

Akademický ředitel cizojazyčných studijních programů

Akademický ředitel cizojazyčných studijních programů Fakulty informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze

Tomáš Karel

vysokoškolský pedagog, český kickboxer, spolumajitel bezpečnostní agentury a kaskadér.

Na katedře statistiky a pravděpodobnosti Vysoké školy ekomomické vyučuje kurz Bayesovské statistiky. V roce 2020 založil na Fakultě informatiky a statistiky VŠE v Praze konzultační a výzkumnou angenturu MODE research, která se zaměřuje na statistické analýzy, zpracování a interpretaci dat.

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.

Fakulta informatiky a statistiky VŠE

https://fis.vse.cz

Fakulta informatiky a statistiky v dnešní podobě vznikla při reorganizaci Vysoké školy ekonomické (jako jedna z jejích pěti fakult) v roce 1991. Sdružuje katedry a studijní obory zabývající se informačními systémy s použitím počítačů a statistickými, ekonometrickými i dalšími matematickými metodami aplikovanými ve všech oblastech hospodářského života, jakož i problematikou filozofie.