4FIS logo
19/09
2023

4FIS: Zahájení kruhů

🎓 Zahájení Kruhů s 4FISem: Společně k úspěšnému startu na univerzitě! 🌟

Srdečně zveme všechny nové studenty Fakulty informatiky a statistiky na VŠE k úvodnímu setkání, které vás provede prvními kroky na této vysokoškolské cestě. Získáte nejen potřebné informace, ale také skvělé přátele a průvodce, kteří vám budou nápomocní po celý následující akademický rok.

Co vás čeká:

🤝 Setkání s Guidy: Naši zkušení průvodci (Guidi) jsou zde pro vás, aby vás provedli nejen prostředím VŠE, ale i celým procesem přechodu na vysokou školu. Připravte si své otázky, rádi na ně odpoví!

🎉 Poznávací hry a aktivity: Začátek vysokoškolského života není jen o knihách! Přijďte se seznámit s ostatními studenty, zapojte se do zábavných aktivit a vytvořte si své první vzpomínky na FISu.

 

Přijďte vytvořit své první studentské okamžiky plné zábavy, podpory a nových přátelství. Naše komunita 4FIS je tady, abychom vás vřele přivítali a usnadnili vám začátek na univerzitě. 

Sledujte nás na sociálních sítích a kruhovém facebooku ať jste v obraze ohledně všech detailů akce. Těšíme se na vás! 🤩

 

Místo události Žižkov, areál školy
Registrace Vstup bez registrace
Datum a čas 19/09/2023 19:30

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.