4FIS logo
10/10
2023

4FIS: Tour De Pub

🍻 Připojte se k nám na nezapomenutelnou Tour de Pub s 4FIS kruhy: Prozkoumejte oblíbená místa v okolí VŠE a zažijte večer plný zábavy a nových zážitků!

Nechte se unést atmosférou Tour de Pub, která vás provede oblíbenými podniky kolem naší univerzity. Vaše smysly osloví nejen dobré pití, ale také skvělá společnost a nečekaná dobrodružství.

Co vás čeká:

🍹 Objevování nových míst: Společně se vydáme na výlet po oblíbených podnicích v okolí VŠE. Na každém místě si se svoji skupinkou dáte jeden drink!

🎉 Zábavné aktivity: Oběhněte všechny podniky se svým týmem v nejlepším čase, probuďte svou vnitřní soutěživost a vyhrajte skvělé ceny.

🌃 Noční dobrodružství: Prožijte společně s námi večer plný dobrodružství a zábavy. Užijte si noc v dobré partě a s úsměvem na tváři.

Přijďte si užít skvělý večer plný objevování, zábavy a nových zážitků s 4FISem. Sledujte nás na sociálních sítích pro více informací a připojte se k naší Tour de Pub! 🍻Místo události Žižkov - bude upřesněno
Registrace od 03/10/2023 20:00
Datum a čas 10/10/2023 19:00

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.