4FIS logo
28/11
2023

4FIS: Gaming Trojboj oborů od České spořitelny

🎮Máme tady pro vás speciální akci ve spolupráci s Českou Spořitelnou! Gamingový trojboj oborů, ve kterém si poměří své gaming skills jednotlivé bakalářské obory Fakulty Informatiky a Statistiky. Vytvořte tým 4 lidí z oboru a pojďte nám ukázat, že zrovna vy si zasloužíte titul vítěze Gaming trojboje oborů!

 

🏆Disciplíny turnaje: Utkáte se ve 3 disciplínách. Gamingovém kvízu, deskové hře Krycí jména a v pc party hrách Fall Guys a Brawhalla (videohře na způsob Super Smash Bros)

 

📝Pravidla turnaje: Všichni hráči v týmu musí být současní studenti daného bakalářského oboru. Pro obory IMES a multimédia kvůli velikosti oboru platí, že současných studentů může být v týmu i jen 3 ze 4. Posledního hráče můžete doplnit z řad absolventů oboru nebo studujícího z jiných oborů/škol.

 

💪Tak neváhejte a doražte 28.11. v 18:00 do PLAYzone arény se svým týmem a ukažte nám, jaký obor na FISu je v gamingu nejlepší!


Sledujte nás na našich sociálních sítích pro více informací! 🤩

Místo události Vodafone PLAYzone Arena
Registrace od 23/11/2023 21:00
Datum a čas 28/11/2023 18:00

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.

Česká spořitelna je největší bankou v Česku .Je součástí skupiny Erste Group. Jsme banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Vždy nám šlo o to, naučit lidi hospodařit a zajistit jim přístup k prosperitě. Své služby tak poskytujeme jednotlivcům, malým a středním podnikům, městům a obcím. Financujeme však i velké korporace a poskytujeme služby v oblasti finančních trhů