4FIS logo
07/11
2022

4FIS: Gaming deskové hry vol. 3

👾 Discord: https://discord.gg/pdUnKu4

 

Opět vás zveme na naše pokračování deskových her všeho druhu! Pojďte si s námi odpočinout od průběžných testů a přijděte se podívat 7.11 do Geekarny.

 

Stejně jako minule si zde můžete užít jak klasiky, jako jsou Krycí jména, Secret Hitler, Bang!, nebo nově se zde budou hrát i postřehové hry jako například Ligretto. Pro zájemce, bude možnost si vyzkoušet i nějaké, jaké jste nikdy předtím nehráli jako třeba jsou třeba Hry o Trůny, Starcraft nebo deskový Harry Potter. Bude prostor jak pro milovníky strategických, kooperativních nebo i kompetetivníchdeskových her. Naše nabídka je opravdu velká a času bude hodně, tak se nemusíte bát trošku experimentovat.

 

Především si ale nezapomeňte s sebou vzít nějaké kamarády, dobrou náladu a pokud máte nějakou vlastní deskovou hru, která by se třeba v naší nabídce nemusela objevit, tak jí určitě můžete vzít a budeme se na vás za dva týdny těšit!

Místo události Geekárna (Starokošířská 259/9, 155 00 Praha 5-Košíře)
Registrace od 27/10/2022 18:00
Datum a čas 07/11/2022 18:00

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.