4FIS logo
03/10
2022

4FIS: Gaming deskové hry vol. 2

Náročnost ★ ★ ☆ ☆ ☆
Kapacita 25 účastníků

Tentokrát tady pro vás máme speciální akci! Pojďte s námi rozjet semestr deskovými hrami. Budeme vás čekat 3.10 v Geekárně.

Na své si zde přijdou milovníci všech deskovek, jelikož budou k dispozici jak klasiky, jako jsou Krycí jména, Secret Hitler, Bang!, tak ale bude i možnost si vyzkoušet i nějaké, jaké jste nikdy předtím nehráli jako třeba jsou třeba Hry o Trůny, Starcraft nebo deskový Harry Potter. Bude prostor jak pro milovníky strategických, kooperativních nebo i kompetetivních deskových her. Naše nabídka je opravdu velká a času bude hodně, tak se nemusíte bát trošku experimentovat.

Především si ale nezapomeňte s sebou vzít nějaké kamarády a pokud máte nějakou vlastní deskovou hru, která by se třeba v naší nabídce nemusela objevit, tak jí určitě můžete vzít a budeme se na vás za dva týdny těšit.

Discord: https://discord.gg/pdUnKu4

Místo události Geekárna (Starokošířská 259/9, 155 00 Praha 5-Košíře)
Registrace od 19/09/2022 17:00
Datum a čas 03/10/2022 18:00

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.

Fotogalerie

Přinášíme Vám fotografie z události, které také naleznete na našem Flickru.