4FIS logo
02/10
2023

4FIS: Noc deskovek

🎲 Přijďte si s námi zahrát deskové hry! 🎮

Vítejte ve světě zábavy a strategie, kde se kostky a karty stávají vašimi nejlepšími spojenci. Společně s sekcí gamingu vás srdečně zveme na Noc deskovek, kde se sejdeme, abychom prožili večer plný intrik, zábavy a nečekaných tahů.

Co vás čeká:

🃏 Široký výběr her: Máme pro vás skvělý výběr deskových her pro každého. Od klidných debat až po bouřlivé řevy, zde se vaše dovednosti a taktika stanou rozhodujícími faktory.

🤝 Spojenectví a rivalita: Spojte se s novými kamarády nebo vyzvěte své staré známé na souboj. Noc deskovek je skvělou příležitostí pro posílení vztahů a vytvoření vzájemných strategických aliancí.

 

Přijďte si užít večer plný deskových her, strategie a zábavy se studentským spolkem 4FIS. Přátelé, rivalové a dobrodružství na vás čekají. Sledujte nás na sociálních sítích pro další informace a aktuality! ✨Místo události Geekárna
Registrace od 28/09/2023 20:00
Datum a čas 02/10/2023 18:00

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.