4FIS logo
13/04
2022

UnIT 2022 – Univerzitní IT soutěž a veletrh firem UniTrh

Náročnost ★ ★ ☆ ☆ ☆

💻 UnIT je programátorská soutěž, kterou pořádáme jako klub BEST Prague už po sedmé. Snažíme se spojit svět univerzity s IT praxí a ukázat studentům, jak funguje programování v opravdových firmách. Sami jsme totiž studenti a víme, že nejlepší zkušenost je něco opravdu zkusit udělat.
Celá akce je rozdělená na dvě části: samotnou soutěž a doprovodný program.

 

🏆 UnIT – soutěž 🏆

Soutěží se ve 3-4 členných týmech v jedné ze tří kategorií. Každou kategorii potom vede jedna firma, se kterou spolupracujeme na tvorbě zadání.

Heslem UnITu je „You never code alone“. Snažíme se připravit studenty na praxi, kde skutečně je jedním z nejdůležitějších principů spolupráce s ostatními.

 

🎮 UniTrh – doprovodný program 🎮

V den soutěže také bude probíhat doprovodný program. V budově FITu a FA v Dejvicích se tak můžete setkat se zástupci firem přímo na stáncích

Odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/368910855047030/

📢 Přihlásit svůj tým můžeš do pátku 8.4., tak si pospeš 👨‍💻🏆 Ceny 🏆

Každý člen nejlépe umístěných týmů v soutěži UnIT (za každou kategorii) samozřejmě vyhraje cenu. Ty jsou následující:

🥇 Dron DJI Mini Fly Combo

🥈 Sluchátka Apple Air Pods

🥉 Hlasový asistent Google Nest

Místo události Fakulta informačních technologií ČVUT
Registrace od 16/02/2022 08:00
Datum a čas 13/04/2022 8:00

Pořadatelé

Cílem BESTu je pomáhat studentům v porozumění jiných kultur, připravovat je na práci v mezinárodním prostředí a podporovat rozšiřování jejich odborných, komunikačních a prezentačních dovedností. Hlavní aktivity BESTu spočívají v organizaci doplňkově-vzdělávacích programů. Všem studentům ČVUT, které baví cestovat, poznávat různé kultury a učit se poutavou formou, zprostředkováváme možnost zúčastnit se BEST kurzů, inženýrských soutěží, sympózií o vzdělávání a dalších BEST aktivit.