4FIS logo
27/04
2022

Turistická vycházka v rámci Rektorského sportovního dne

Na trase možnost občerstvení v restauračních zařízeních.

Předpokládaný příchod na koleje Jarov v 16:00 hod. Tam je možné se zúčastnit dalšího programu v rámci Sportovního rektorského dne.

Turistickou vycházku pořádá Centrum tělesné výchovy a sportu ve spolupráci s kolegy ze 4. fakulty (FIS).

Srdečně zve tradiční i nové účastníky

Sraz: v 9:00 hod. před vchodem na Výstaviště v pražských Holešovicích
Trasa: Stromovka – Trojská lávka – Šutka – Čimický les – Ďáblický les – Prosecké skály – Vysočanský lesopark – Rokytka – Harfa – dále MHD – Jarov
Délka trasy: 14 km
Místo události před vchodem na Výstaviště v pražských Holešovicích
Registrace Vstup bez registrace
Datum a čas 27/04/2022 9:00

Přednášejicí

Jakub Fischer

Děkan Fakulty informatiky a statistiky

Český statistik, děkan Fakulty informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze od roku 2018 (předtím – v letech 2010 až 2018 – prorektor VŠE).

Pořadatelé

Centrum tělesné výchovy a sportu

https://ctvs.vse.cz/

Centrum tělesné výchovy a sportu Vysoké školy ekonomické v Praze je pedagogickým pracovištěm pro vzdělávací a tvůrčí činnost Vysoké školy ekonomické v Praze. CTVS jako jiné pracoviště pro vzdělávací a tvůrčí činnost zajišťuje výuku povinné tělesné výchovy, kurzů, seminářů a školení v rámci studijních programů VŠE a dalších požadavků fakult. Odborně, organizačně a materiálně zajišťuje zájmovou tělesnou výchovu studentů, zaměstnanců a absolventů VŠE.

Fakulta informatiky a statistiky VŠE

https://fis.vse.cz

Fakulta informatiky a statistiky v dnešní podobě vznikla při reorganizaci Vysoké školy ekonomické (jako jedna z jejích pěti fakult) v roce 1991. Sdružuje katedry a studijní obory zabývající se informačními systémy s použitím počítačů a statistickými, ekonometrickými i dalšími matematickými metodami aplikovanými ve všech oblastech hospodářského života, jakož i problematikou filozofie.