4FIS logo
05/04
2022

Pralesy a drahokamy Srí Lanky

Srí Lanka v posledních šesti letech zažívá veliký cestovatelský boom ze strany mých kamarádů, kteří plní stránky ubytovacích knih v malých guesthousech v každé její vesnici. Není se co divit, je to nesmírně milá země, kde je relativně mír a každý umí anglicky. Jedná se o naše nejbližší tropy. Řada z přátel si po mém doporučení s sebou bere kolo a při únorových teplotách kolem 28°C pak putuje malebnou krajinou po vlastní ose.

 

Srí Lanka a její přírodní krásy patří k nejhlubším místům mého srdce. I po návštěvách desítek jiných zemí se na Srí Lanku rád vracím, jak nacházím na satelitních snímcích další úžasné malé asfaltové stezky skrz pralesy, plantáže tropických plodin, rýžová pole i pěšinky k chrámům, skalám a do míst výskytu divokých zvířat a barevných papoušků.

 

Srdečně Vás zvu na promítání o nejmalebnějších místech, která doporučuji při Vaší cestě nevynechat. A jestli jste je nechtěně vynechali minule, tak která navštívit příště. A nebo jestli jste s výletem na Srí Lanku dokonce zatím vůbec nepočítali, tak je mít pro inspiraci na únor a březen 2023.

Přednáší Jeroným Lešner

Místo události NB A
Registrace Bude upřesněno
Datum a čas 05/04/2022 19:45

Pořadatelé

Klub cestovatelů VŠE

https://www.klubcestovateluvse.cz/

Parta aktivních studentů VŠE, která chce pomocí cestovatelských přednášek a dalších aktivit motivovat mladé lidi, aby vyrazili do světa. Stav se u nás i ty! Naše přednášky jsou přístupné široké veřejnosti a zdarma (nemusíte být studentem VŠE ani jiné školy). Za 10 let jsme již na půdě VŠE uspořádali více než 100 cestovatelských přednášek. Koukni, jaká bude ta příští nebo se zapoj do dalších aktivit, které pořádáme!