4FIS logo
28/04
2022

KLDR – totalitní neznámo

Přednáška o Severní Korei, tedy o zemi, kterou zná každý, přesto se do ní vydává jen zlomek cestovatelů. Jak to vypadá v KLDR okem plzeňského cestovatele Vladimíra Váchala, si můžete přijít poslechnout na jeho přednášku, která nás povede trasou jeho týdenní cesty. Na další pobyt se mu nepodařilo získat oprávnění.

 

Co všechno viděl nebo spíš mu bylo ukázáno, můžete vidět na spoustě fotografií, které pořídil v květnu roku 2016. Z této netradiční cesty sebou přivezl také mnoho zajímavých věcí, které budete mít možnost zakoupit a prohlédnout si po skončení přednášky. Vydejte se do země, kde se zastavil čas a vše je podřizováno přísnému řádu. Pojďte se podívat na podobu dnešní KLDR.

Těší se na Vás Vladimír Váchal!

Odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/573825137725018

Místo události NB A
Registrace Vstup bez registrace
Datum a čas 28/04/2022 19:45

Pořadatelé

Klub cestovatelů VŠE

https://www.klubcestovateluvse.cz/

Parta aktivních studentů VŠE, která chce pomocí cestovatelských přednášek a dalších aktivit motivovat mladé lidi, aby vyrazili do světa. Stav se u nás i ty! Naše přednášky jsou přístupné široké veřejnosti a zdarma (nemusíte být studentem VŠE ani jiné školy). Za 10 let jsme již na půdě VŠE uspořádali více než 100 cestovatelských přednášek. Koukni, jaká bude ta příští nebo se zapoj do dalších aktivit, které pořádáme!