4FIS logo
23/03
2022

Expanze Alzy do EU s ředitelem expanze

Studentský spolek SKOK Tě srdečně zve na přednášku uspořádanou ve spolupráci se společností Alza.cz zaměřenou na téma zahraniční expanze.

 

Zajímá Tě, jak se rozrůstá e-shop Alza nebo co je potřeba k tomu, abychom uspěli na zahraničních trzích?

 

Přednáškou Tě provede samotný ředitel zahraniční expanze Daniel Naxera, který je rovněž absolventem Fakulty mezinárodních vztahů. Daniel si velmi užívá práci v mezinárodním prostředí, mimo Českou republiku. Má za sebou již mnoho let práce v kosmetickém průmyslu, zejména v zemích střední a východní Evropy. Během celé své kariéry se pohybuje v marketingu a managementu rychloobrátkového zboží.

O jeho zkušenostech, o expanzi Alzy do zahraničí a také o dalších výzvách, které tuto značku ještě čekají se společně pobavíme na středeční přednášce.

 

Odkaz na událost: https://fb.me/e/34BJq04H9

Tak si to rozhodně nenech ujít a přijď se na přednášku podívat! Těšíme se na Tebe!

Místo události RB210
Registrace Bude upřesněno
Datum a čas 23/03/2022 18:00

Přednášejicí

Daniel Naxera

EU Division Director v Alza.cz a.s.

Po mnoha letech v oblasti rychloobrátkového zboží (kosmetice) se připojil k týmu Alzy, aby svými zkušenostmi s vedením byznysu v zemích střední Evropy (CZ, SK, HU a PL) pomohl dosáhnout toho, že se Alza v následujících letech stane jedničkou také na trhu v Maďarsku.

Pořadatelé

SKOK je studentský spolek při Fakultě mezinárodních vztahů VŠE v Praze, jehož cílem je co nejvíce propojit studenty se světem businessu a zvýšit tak jejich uplatnění na trhu práce. Spolek byl založen v roce 2014 studenty magisterského programu Mezinárodní obchod za podpory vedení fakulty, zejména pak doc. Ing. Pavla Hnáta Ph.D. Jedná se o největší studentský klub zaměřený na business, který v současné době na FMV existuje.