4FIS logo
21/01
2022

Den otevřených dveří FIS VŠE 2022

Dveře školy se opět otevřou! Letošní Den otevřených dveří naší fakulty si budete moci užít nejen osobně v areálu na Žižkově, ale také virtuálně. I letos pro vás připravujeme online stream, který si můžete pustit odkudkoliv a po skončení DOD i zpětně.

🙋‍♀️ Uvidíme se ve škole?
Nezapomeň, že u vstupu je potřeba doložit svou bezinfekčnost prostřednictvím potvrzení o očkování, prodělané nemoci nebo negativním testu dle platných vládních nařízení. Současně svou účastí dáváš souhlas s možným zobrazením v online streamu i jeho záznamu, který může být fakultou dále zpracován.
📺 Budete se na nás koukat online?
Záznam celého dne: 👉 https://fis.vse.cz/obecne-informace/den-otevrenych-dveri/

Místo události Vysoká škola ekonomická v Praze
Registrace Bude upřesněno
Datum a čas 21/01/2022 10:00

Pořadatelé

Fakulta informatiky a statistiky VŠE

https://fis.vse.cz

Fakulta informatiky a statistiky v dnešní podobě vznikla při reorganizaci Vysoké školy ekonomické (jako jedna z jejích pěti fakult) v roce 1991. Sdružuje katedry a studijní obory zabývající se informačními systémy s použitím počítačů a statistickými, ekonometrickými i dalšími matematickými metodami aplikovanými ve všech oblastech hospodářského života, jakož i problematikou filozofie.

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.

Katedra multimédií FIS VŠE

https://kme.vse.cz

Katedra multimédií (KME) působí na Fakultě informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze. Katedra se zaměřuje na tvorbu grafiky, animace, fotografií, videa, zvuku, uživatelských rozhraní, komunikačních strategií a taktik v komerčním prostředí (komunikace, reklama, média, online vzdělávání, MOOC, informační systémy, herní průmysl).

Fotogalerie

Přinášíme Vám fotografie z události, které také naleznete na našem Flickru.