4FIS logo
16/03
2022

Zrušeno: Běhej s FIS a FMV

Náročnost ★ ★ ☆ ☆ ☆

akce se bohužel nakonec nekonná.

Zdravíme všechny sportovní nadšence! Chcete si s námi přijít zaběhat a poznat nejen spolužáky, ale v neformální atmosféře také kantory?

 

Již tradičně se vrací oblíbený Běh s FMV a panem děkanem doc. Ing. Josefem Taušerem, Ph.D. – a letos máme i novinku! Od 2.3. 2022 budeme vybíhat společně s Fakultou informatiky a statistiky, takže se můžete těšit i na další nové tváře!

Za FIS se budete moci setkat s Tomášem Karlem.

 

Neváhejte nazout tenisky a přidat se k nám, aktuální informace vždy naleznete na naší skupině https://bit.ly/skupina-beh-s-FMV.

Těšíme se na vás!

Vyrážíme každou středu v 17:00 od sochy W. Churchilla u Staré budovy.

Místo události Náměstí Winstona Churchilla
Registrace Bude upřesněno
Datum a čas 16/03/2022 17:00

Přednášejicí

Tomáš Karel

vysokoškolský pedagog, český kickboxer, spolumajitel bezpečnostní agentury a kaskadér.

Na katedře statistiky a pravděpodobnosti Vysoké školy ekomomické vyučuje kurz Bayesovské statistiky. V roce 2020 založil na Fakultě informatiky a statistiky VŠE v Praze konzultační a výzkumnou angenturu MODE research, která se zaměřuje na statistické analýzy, zpracování a interpretaci dat.

Pořadatelé

Fakulta mezinárodních vztahů

https://fmv.vse.cz/

Fakulta mezinárodních vztahů patří mezi špičkové vzdělávací instituce v oblasti ekonomie, businessu a ekonomické diplomacie. V čem je výjimečná a v čem jsou výjimeční její absolventi? Je to zejména internacionalizace. Ať už se jedná o studium v cizině, stáže po celém světě nebo o kurzy zahraničních profesorů na půdě fakulty, vše vede ke schopnosti absolventů orientovat se ve světě mezinárodního obchodu a diplomacie, a to hned v několika světových jazycích.

Fakulta informatiky a statistiky VŠE

https://fis.vse.cz

Fakulta informatiky a statistiky v dnešní podobě vznikla při reorganizaci Vysoké školy ekonomické (jako jedna z jejích pěti fakult) v roce 1991. Sdružuje katedry a studijní obory zabývající se informačními systémy s použitím počítačů a statistickými, ekonometrickými i dalšími matematickými metodami aplikovanými ve všech oblastech hospodářského života, jakož i problematikou filozofie.