4FIS logo
07/12
2023

4FIS: Multisraz #2

🎉 Přijďte se spojit, sdílet a oslavit kreativitu na Multisrazu! 4FIS programová sekce vás s nadšením zve na akci, která spojuje studenty a učitele z multimediální komunity na Fakultě informatiky a statistiky.

Tento večer je plný inspirace, diskusí a zábavy, které budou vycházet z vaší vášně pro kreativní oblasti. Přijďte, abyste si rozšířili své obzory, navázali nová přátelství a prožili nezapomenutelný zážitek.

Co vás čeká:

🎨 Kreativní sdílení: Využijte příležitost prezentovat své projekty, nápady a myšlenky ostatním členům komunity. Inspirujte se navzájem a tvořte společně.

🗣️ Neformální diskuse: Debatujte o aktuálních tématech, trendech a výzvách v oblasti multimédií a sdílejte svůj pohled s ostatními.

🤝 Multi komunita: Navazujte nová přátelství s lidmi, kteří sdílí váš zájem o multimédia a budujte síť kontaktů v této dynamické komunitě.

Přijďte se inspirovat, diskutovat a navázat kontakty s lidmi, kteří sdílí váš zápal pro multimédia. Sledujte nás na sociálních sítích pro více informací a připojte se k nám na Multisrazu! ✨Registrace Vstup bez registrace
Datum a čas 07/12/2023 Čas bude upřesněn

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.