4FIS logo
19/10
2023

4FIS: Multisraz #1

🎉 Připojte se k nám na neformálním setkání plném kreativity a inspirace! Programová sekce od 4FISu vás zvou na vaši oblíbenou událost – Multisraz.

Můžete se těšit na uvolněnou atmosféru, přátelské diskuse a spoustu nových nápadů. Přijďte se inspirovat, sdílet své projekty a rozvíjet vztahy s lidmi se stejnou vášní.

Co vás čeká:

🌐 Otevřená diskuse: Rozhovory o aktuálních trendech, výzvách a úspěších v oblasti multimédií. Všichni se mohou podělit o své názory a zkušenosti.

🎨 Kreativní výměna: Sdílení nápadů a projektů v uvolněném prostředí. Můžete se inspirovat a najít možnosti spolupráce na nových projektech.

🤝 Síťování: Seznamte se s novými lidmi, navážete kontakty a možná objevíte nové přátele nebo spolupracovníky.

 

Přijďte se ponořit do světa multimédií, získejte novou inspiraci a zapojte se do komunity lidí se společnými zájmy. Sledujte nás na sociálních sítích pro více informací! 🤩Místo události Legenda
Registrace Vstup bez registrace
Datum a čas 19/10/2023 19:00

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.