4FIS logo
09/10
2023

4FIS: Deskovky

🎲 Zveme vás do světa her a strategie! Přijďte se k nám připojit na akci plnou deskových her, pořádanou srazovou sekcí od 4FISu.

Rozehrajte si partii her, které pro vás vytvořili studenti multimédií! Objevte nové strategické výzvy, které vás pohltí do nekonečných světů fantazie a taktiky. Bude to večer plný zábavy, dobrodružství a nových přátelství.
Co vás čeká:
🎮 Široká paleta her: Od strategických her až po rychlé karetní hry, máme pro vás připravený rozmanitý výběr deskových her, které potěší hráče všech úrovní.
🤝 Společná zábava: Sdílejte radost ze hry s ostatními studenty a společně se ponořte do světa zábavy, kde strategie, smích a dobrodružství jdou ruku v ruce.
Přijďte se ponořit do světa deskových her se srazovou sekcí od 4FISu. Sledujte nás na sociálních sítích pro více informací a připojte se k nám na akci plné zábavy a strategie! 🤩
Místo události Geekérna
Registrace od 05/10/2023 20:00
Datum a čas 09/10/2023 19:00

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.