4FIS logo
09/10
2023

4FIS: Deskovky

🎲 Zveme vás do světa her a strategie! Přijďte se k nám připojit na akci plnou deskových her, pořádanou programovou sekcí od 4FISu.

Rozehrajte si partii svých oblíbených her a objevte nové strategické výzvy, které vás pohltí do nekonečných světů fantazie a taktiky. Bude to večer plný zábavy, dobrodružství a nových přátelství.

Co vás čeká:

🎮 Široká paleta her: Od strategických her až po rychlé karetní hry, máme pro vás připravený rozmanitý výběr deskových her, které potěší hráče všech úrovní.

🤝 Společná zábava: Sdílejte radost ze hry s ostatními studenty a společně se ponořte do světa zábavy, kde strategie, smích a dobrodružství jdou ruku v ruce.

Přijďte se ponořit do světa deskových her s programovou sekcí od 4FISu. Sledujte nás na sociálních sítích pro více informací a připojte se k nám na akci plné zábavy a strategie! 🤩Registrace Bude upřesněno
Datum a čas 09/10/2023 Čas bude upřesněn

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.