4FIS logo
23/11
2023

4FIS: Absolvent talk

🎓 Připravte se na inspirující setkání s úspěšnými absolventy! 4FIS programová sekce vás srdečně zve na akci Absolvent Talk.

Přijďte se nechat inspirovat příběhy bývalých studentů, kteří prošli stejnými cestami a dosáhli úspěchu. Získejte cenné rady, podělte se o zkušenosti a spojte se s lidmi, kteří sdílejí váš akademický zájem.

Co vás čeká:

🎙️ Inspirativní pokec: Poslechni si příběhy úspěšných absolventů, kteří budou sdílet své zkušenosti, výzvy a tipy pro dosažení profesního úspěchu.

🤝 Networking: Využijte příležitost seznámit se s absolventy, kteří budou k dispozici pro diskuse a individuální konverzace.

Přijďte si poslechnout příběhy bývalých studentů, získat cenné rady a navázat kontakty pro budoucí úspěch. Sledujte nás na sociálních sítích pro více informací a připojte se k nám na této inspirativní akci Absolvent Talk! 👨🏼‍🎓Registrace Bude upřesněno
Datum a čas 23/11/2023 Čas bude upřesněn

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.