4FIS logo
20/10
2023

4FIS: Treasure hunt vol. 2

🗺️ Přijďte na dobrodružství plné tajemství a zábavy! 4FIS sporty vás zvou na Treasure Hunt, kde se stanete hledači pokladů a společně objevíme skryté poklady.

Vytvořte týmy, rozluštěte hádanky a sledujte stopy, které vás provedou nečekanými místy. Bude to dobrodružství plné soutěžení, zábavy a spolupráce s novými přáteli.

Co vás čeká:

🔎 Hádanky a záhady: Odhalujte tajemství pomocí různých hádanek a úkolů. Vaše kreativita a týmová spolupráce budou klíčem k úspěchu.

🗝️ Poklady a odměny: Nalezněte ukryté poklady a získejte skvělé ceny, které ocení vaše dovednosti a úspěšné hledání.

👥 Nová přátelství: Spolupracujte s novými lidmi, sdílejte dobrodružství a seznamte se s lidmi, kteří mají stejnou vášeň pro zábavu a výzvy.

Přijďte na akci, kde se stanete hledači pokladů a vytvoříte si nové vzpomínky. Sledujte nás na sociálních sítích pro více informací a připojte se k nám na tomto dobrodružství plném záhad! ✨Místo události Skautský institut - Staroměstské náměstí
Registrace od 07/10/2023 20:00
Datum a čas 20/10/2023 18:00

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.