4FIS logo
05/10
2022

4FIS: Koncert 2022

Kapacita 300+ lidí

Vážení přátelé spolku a fakulty, vážené studentky a studenti,
Zdá se to neuveřitelné, ale po roce opět přišel čas na největší akci ve vašich 4FIS kalendářích. Večer plný hudby a kvalitní zábavy, 5. ročník mega skvělého 4FIS koncertu! I letos se můžete těšit na starou známou kapelu Čára, jejíž některé členy jistě znáte ze školních chodeb. Druhým interpretem tohoto ročníku jsou Jokers, sofistikovaně ztřeštěná kapela z Prahy. Těšit se na vás budeme opět v klubu Vagon na Národní.

 

JOKERS
Hudba této kapely je natolik unikátní až si její členové museli vytvořit vlastní hudební žánr. A kdo by nechtěl objevit kouzlo FetišPopu. Česká muzika plná vtipu a dvojsmyslů udeří na živém koncertě plnou silou, tak si to nenechte ujít!

 

ČÁRA
Kapela Čára je neodmyslitelnou součástí 4FIS koncertu už od jeho založení. Za dobu své existence vystřídala různé kytaristy a basáky, ale v současné podobě hraje od ledna 2021. Tvorbou vychází hlavně z Blink 182, Good Charlotte a Sum 41. Jisté vlivy ale měl jistě i Robert Křesťan a tráva. V zásadě ale hraje poctivý punk-rock. Kapela mimo kvalitní hudby produkuje na pódiu i nekvalitní tzv. humor.

 

LINE-UP:
18:30 open doors
20:00 Jokers
21:45 Čára
23:15 afterparty

Událost je bez registrace.

Místo události Vagon Music Pub & Club na Národní
Registrace Bude upřesněno
Datum a čas 05/10/2022 18:30

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.

Fotogalerie

Přinášíme Vám fotografie z události, které také naleznete na našem Flickru.