4FIS logo
23/06
2023

4FIS: Kruhová chata

Letní semestr je v plném proudu, a tak pro Vás připravujeme zakončení celého akademického roku, a to již tradiční KRUHOVOU CHATOU.
Máme pro vás připravených několik her a soutěží jako například pubquiz , celý program je však volnější a je pouze na Vás, jestli se zúčastníte připraveného programu, zahrajete si v resortu volejbal či pingpong anebo budete řádně oslavovat konec zkouškového pilným dodržováním pitného režimu.
Jedná se o pobyt v chatkách v resortu Svatý Štěpán, kde strávíme první víkend hned po zkouškovém. Příjezd i odjezd bude v odpoledních hodinách a bude zajištěna společná autobusová doprava z Prahy až do resortu i zpět.
Celková cena bude přibližně 2400 Kč, ale nepřekročí částku 2500 Kč (zahrnuje ubytování, plnou penzi a dopravu tam zpět).
Letos navíc poprvé umožňujeme přihlášení i pro ostatní ročníky a nejen pro prváky!
Kapacita je omezená na 80 lidí, tak neváhej a vyplň přihlášku a poznamenej si datum 23.-26.6. do kalendáře!

Odkazy na události:
pro prváky: https://fb.me/e/38tUT0CDF
pro druháky: https://fb.me/e/3cqhNP3wt
pro třeťáky: https://fb.me/e/rTJOz9T6u

Místo události Rekreační středisko Svatý Štěpán
Registrace od 13/02/2023 00:00
Datum a čas 23/06/2023 Čas bude upřesněn

Pořadatelé

Studentský klub 4FIS má za cíl propojit statistiky a informatiky z Fakulty informatiky a statistiky, ať už v rámci studentů, tak i vyučujících. Jsme spolek, který byl založený rokem 2016 a stále se snažíme o zlepšování jak sebe samých, tak i studentů okolo.