4FIS logo
13/04
2022

Absolventská středa: Střet marketérů a ochrany osobních údajů

Zveme vás 13. dubna od 18:00 na HYBRIDNÍ přednášku (online/osobní účast*) v rámci projektu Absolventské středy na téma „Střet marketérů a ochrany osobních údajů, verze 2022“, kterou povede Ing. Josef Řezníček, absolvent Fakulty managementu v Jindřichově Hradci a zakladatel společnosti Včeliště. Po akci se uskuteční neformální setkání s drobným rautem.

 

Zaměření přednášky: Jak zasáhla nová legislativa ohledně sběru cookies platná od roku 2022 do online marketingu značek pohledem marketéra. Co přináší běžnému uživateli internetu a jaké výzvy na základě ní dnes marketéři musí řešit? Jak dopadne střet podniků vydělávajících na uživatelích cíleným marketingem se snahou EU omezit zneužívání osobních údajů? Jaké korporace se rozhodli ignorovat tato pravidla? O tom si popovídáme na přednášce s Josefem Řezníčkem, zakladatelem české marketingové agentury Včeliště.

 

Odkaz na událost: https://kalendar.vse.cz/event/show?date=2625&web=fis.vse.cz

Místo události RB 211 a MS Teams
Registrace od 01/04/2022 00:00
Datum a čas 13/04/2022 18:00

Přednášejicí

Josef Řezníček

Zakladatel společnosti Včeliště

Josef Řezníček je absolventem Fakulty managementu v Jindřichově Hradci a je zakladatelem Včeliště. V roce 2012 Včeliště zakládal a dnes se stará o jeho chod a růst. Kromě toho hostuje Kafe a marketing nebo se věnuje dalšímu vzdělávání a předávání svých marketingových znalostí. Nejen prostřednictvím knih a kurzů připravených a vydaných pod záštitou Včeliště, ale také na konferencích, kterých se v pozici vystupujícího rád účastní. Josef Řezníček je autorem první ucelené tištěné české publikace o obsahovém marketingu, vede tým marketérů, připravuje strategie pro klienty, přednáší o marketingu na konferencích, natáčí videa, vede webináře a školí ve firmách. Již 15 let se aktivně pohybuje na internetu. Vedl několik e-shopů, spravoval destíky obsahových webových projektů a pomohl se svým týmem stovkám firem vytvořit ze svého marketingu dlouhodobou konkurenční výhodu.

Pořadatelé

Vysoká škola ekonomická v Praze

https://www.vse.cz

Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE), založená v roce 1953, je největší veřejnou vysokou školou ekonomickou v České republice. VŠE se člení na 6 fakult, které zájemcům nabízejí široké spektrum bakalářských, navazujících magisterských, doktorských i MBA studijních programů.