4FIS logo
28/11
2022

Ples VŠE: Glitter Gala

Ples VŠE je pořádán tradičně již od roku 2010. Plesu se každoročně účastní více než 3 500 hostů – studentů, absolventů, zaměstnanců, partnerů školy a jejich přátel. Při následujícím Plesu VŠE se můžete těšit na úžasnou zábavu v podobě skvělé hudby, tance i orchestru. Současně můžete očekávat představení nejlepších účastníků soutěže Talent VŠE a vyhlášení Sportovce VŠE.

Ples Glitter Gala se bude konat 28. listopadu v Paláci Lucerna. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program, 2 sály, 3 500 lidí a spoustu zábavy, hudby a tance. Přijďte na jeden z největších plesů v Evropě.

PRODEJ VSTUPENEK

Vstupenku na ples si budete moci zakoupit u vstupu do menzy v areálu Žižkov a u vrátnice budovy na Jižním městě. Prodej lístků bude probíhat od 10. listopadu.

https://ples.vse.cz/

Místo události Lucerna
Registrace Bude upřesněno
Datum a čas 28/11/2022 19:00

Pořadatelé

Vysoká škola ekonomická v Praze

https://www.vse.cz

Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE), založená v roce 1953, je největší veřejnou vysokou školou ekonomickou v České republice. VŠE se člení na 6 fakult, které zájemcům nabízejí široké spektrum bakalářských, navazujících magisterských, doktorských i MBA studijních programů.